Наші педагоги

Група "Сонечко " (молодша)

Костяк Наталія Василівна.

Рік народження: 07.02.1992 року.

Освіта: незакінчена вища

Кредо – «Кожна дитина – це неповторна

індивідуальність, яка має право на любов і повагу»

Цопко Наталія Іванівна

Освіта: бакалавр

Спеціальність за дипломом:

Вихователь дошкільного закладу, вихователь логопедичних груп.

Моє кредо: «Щоб у дитячих очах загорілися промінчики,ти                                                                                      повинен запалити в собі сонце».                                                                                                            В.О.Сухомлинський

Група "Дзвіночок" (середня)

Тарнай Наталія Василівна, вихователь

Освіта: вища

Спеціальність за дипломом:

Вихователь дітей дошкільного віку

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

II категорії

Стаж педагогічної роботи: 4 роки

Моє кредо:«Прагну, щоб кожна дитина

почувала себе зі мною так, як дерево посаджене                                                                                                                  при потоках вод»

Фурча Марина Іванівна, вихователь

Рік народження: 07.02.1992 року.

Кредо -«Краще те, що краще для дитини, а не те,                                                                                                що зручно для вихователя».

Група "Пролісок" (старша)

Кочіш Мар'яна Йосипівна, вихователь.

Освіта: вища.

Спеціальність за дипломом: вихователь дітей дошкільного віку.

Стаж роботи - 2 роки.

Педагогічне кредо: До кожної дитини ключ знайти,

у праці результат хороший мати,

упевнено і творчо до мети іти.

З любовю серце дітям віддавати.

Білак Юлія Іванівна, вихователь.

Освіта: незакінчена вища. Вищу освіту здобуває у

Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка

Стаж роботи - 2 роки.

Педагогічне кредо: «Я щоранку заходжу до вас,на дитячих обличчах – усміх.

Чого варта я,діти,без вас!

Ви натхнення моє,мійуспіх

Група раннього віку "Ягідка"

Мучічка Тетяна Павлівна, вихователь.

Освіта: вища.

Спеціальність за дипломом: вихователь дітей дошкільного віку

Стаж роботи – 1 рік.

Педагогічне кредо:

«Прокладай шлях до розуму дитини через її серце»

Ф. Честерфілд

Гідуц Люба Павлівна, музичний керівник.

Освіта: середня спеціальна.

Закінчила Мукачівське педагогічне училище.

Педагогічний стаж – 23 роки.

У Веряцькому ДНЗ працює з 2012 року.

Тонка Ганна Володимирівна, вихователь

Рік народження: 21.12.1991 р.

Освіта: незакінчена вища. Навчається в Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С.Дем”янчука» за спеціальністю «Дошкільне виховання».