Районний семінар-практикум з екологічного виховання дошкільників

21 квітня 2017 року на базі Дошкільного навчального закладу села Веряця відбувся семінар-практикум з екологічного виховання дошкільників  на тему «Роль природи у формуванні особистості дитини». У семінарі-практикумі взяли участь всі дошкільні навчальні заклади Виноградівського району. На цьому заході було проведено практичний перегляд заняття з екологічного виховання з використанням Лего-конструювання.

В рамках обміну досвідом, завідувач Веряцького ДНЗ виступила з доповіддю «Екологічне виховання дітей через призму інноваційних технологій», вихователь Веряцького ДНЗ Тарнай Н. В. підготувала презентацію на тему «Природа і активізація мовленнєвої діяльності дітей», вихователь Веряцького ДНЗ Білак Ю. І. підготувала презентацію на тему «Закріплення математичних понять та просторових уявлень під час ознайомлення з природними об’єктами».